3 ВЕРЕСНЯ В ГЕНІЧЕСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТ.№4 ВІДБУЛОСЯ СВЯТО — ДЕНЬ ЗНАНЬ

3 ВЕРЕСНЯ В ГЕНІЧЕСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТ.№4
ВІДБУЛОСЯ СВЯТО — ДЕНЬ ЗНАНЬ

День знань — особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання й кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника!
Директор школи Семенов А.О. привітав шкільну родину зі святом, побажав усім успіхів у навчанні,натхнення, здоров’я та миру над головою.

На цьогорічну лінійку першокласники заходили у супроводі батьків

Виступ першокласників

Одинадцятикласники вручають подарунки першокласникам на згадку про перше шкільне свято

Учениця 1 класу Бородіна Кіра  та учень 11 класу Якунін Олексій дають перший дзвоник

Бажаємо всій шкільній громаді досягти своєї мети в житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Батькам – терпіння, педагогам – гордості за своїх учнів та творчої  наснаги.