Переможці на літературній ниві

• IMG_6088
  • IMG_6091
  • IMG_6096

Генічеська районна дитячо-юнацька бібліотека за підтримки спонсорів проводила з 01 грудня 2017 р. до 01 березня 2018 року літературний конкурс серед творчої молоді «Різдвяна казка».
Нарешті, 19 березня, відбулося святкування переможців та учасників конкурсу. Приємно відзначити, що учениця 4-Б класу Левенець Євгенія посіла перше місце, від спонсорів отримала Євгенія повне видання книг про Гаррі Поттера. ЇЇ роботу також відмітила редакція газети «Приазовська правда» та подарували кружку з логотипом газети і грошовий подарунок. Роботи переможців конкурсу будуть надруковані у періодичних виданнях міста.
Дипломами учасників конкурсу та книгами в подарунок були відзначені учні 9-А класу Тібець Аліна та Шуров Максим.
Вітаємо наших учнів та бажаємо їм нових літературних перемог!