Дивосвіт Шевченкового слова

• DSCN9322
  • DSCN9323
  • DSCN9325

Стало доброю традицією на початку березня в Генічеській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області проводити Шевченківські дні.
Талант поета, його допитливість, надзвичайна любов до рідної землі, рідного слова-усе приваблює в цій геніальній людині. А твори Шевченка відразу пробили мур байдужості та ворожості до українського слова, підняли нашу мову до світового рівня. Кобзар був, є й буде натхненним голосом народу.
Учні та вчителі школи серйозно та відповідально поставилися до святкування Шевченківських днів. Було проведено безліч цікавих і пізнавальних тематичних заходів.
Учитель української мови та літератури Кобенко Н.A. з учнями 6-А класу підготувала й провела чудове свято «Дивосвіт Шевченкового слова», на якому учні у своєрідній формі розповіли про сторінки життєвого шляху митця, його любові до України,рідної мови,звучали поезії та пісні на слова поета, із задоволенням дивилися кінофільм «Видатний українець -Т.Г.Шевченко». Цікавою та захоплюючою була літературна вікторина «Чи
знаємо ми Шевченка?»
У бібліотеці школи,за ініціативою Колбасової В.В., була створена тематична виставка «Вічний як народ».
Проведений тиждень виявив велику любов,повагу та інтерес учнів до вивчення творчості Тараса Григоровича Шевченка.

You may also like...