«Афганістан. І пам’ять серця, вічний сум…»

• DSCN9261
  • DSCN9262
  • DSCN9274
  • DSCN9278

«Афганістан. І пам’ять серця, вічний сум…»

У переддень 29 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістану та дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 13 лютого учні 9-10 класів Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 традиційно вітали гостей: Приходько Володимира Степановича, голову районної організації воїнів — інтернаціоналістів та його бойового побратима Пригорського Володимира Тимофійовича. Для школярів ця зустріч стала живою сторінкою історії Афганської війни, розказаною свідками та учасниками.
Приходько В.С. розповів учням про напрямки роботи районної організації воїнів-інтернаціоналістів, а Пригорський В.Т. поділився своїм своїм бойовим досвідом та відповів на запитання учнів. Цікавилися діти всім: чи треба йти до армії жінці, чи страшно було в першому бою, чи треба приділяти час фізичній підготовці.
Дякуємо воїнам–інтернаціоналістам за їх внесок у військово – патріотичне виховання молоді.

You may also like...